Перекладач

пʼятниця, 13 жовтня 2017 р.

Презентація дитячих книг Юрія Винничука

У переддень осінніх канікул першокласники Буської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 разом із своїм класним керівником Лесею Зіновіївною Тхорик завітали до районної дитячої бібліотеки на презентацію серії казок Юрія Винничука про Чеберяйчиків. Ці книги дітям представила бібліотекар абонементу 1-4 класів Надія Миронівна Островська.
Школярі довідалися, що головні герої чеберяйчики Гопля і Піпля  - це призабуті персонажі української міфології, які колись мешкали у лісах і полях та трохи скидались на зайчиків. Улюбленим заняттям цих істот було чеберяння ніжками, а не лапкам. Адже, ходять вони не на чотирьох, як зайці, а на двох – як люди.


Саме їхні пригоди цікаво описав відомий львівський письменник на сторінках книжок «Чеберяйчики Гопля і Піпля», «Метелик вивчає життя», «Балакуче яблуко», «Перекладенець». Головні герої разом із водяниками, гаївками, козариками та панею Гусялапкою потрапляють у різноманітні цікаві перипетії.
Знайомство із серією казок Юрія Винничука розпочалося із голосного читання першої книги «Чеберяйчики Гопля і Піпля». Діти були захоплені почутим і на майбутнє виявили бажання прийти до бібліотеки ще раз, аби дізнатися про подальші пригоди Гоплі та Піплі.

Галина Гораль, заступник директора ЦБС по роботі з дітьмиНемає коментарів:

Опублікувати коментар