Перекладач

четвер, 2 червня 2016 р.

День захисту дітей

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний День захисту дітей. Це свято запроваджене у 1949 році рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. У цьому документі виражалось прагнення створити умови для щасливого та гармонійного розвитку дітей. Вперше воно було відзначено у 1950 році. Метою його є мобілізація зусиль світрвої спільноти для боротьби на захист дітей  від загрози війни, за збереження  їхнього здоров'я та можливість їхнього виховання і навчання на демократичних засадах. Якраз у цей день до дітей дорослі проявляють підвищену увагу. З цієї нагоди працівниками Буської районної бібліотеки для дітей було оформлено виставку малюнків учнів 2-Б класу Буської  гімназії ім.Є.Петрушевича "Дякуємо за щасливе дитинство".
У своїх малюнках діти відтворювали щасливу родину, улюблених домашніх тварин, свої оселі під мирним небом, квітучу планету Земля, А зображення синьо-жовтих прапорів на малюнках є проявом їхнього патріотизму та любові до своєї країни. Попередньо діти прокомеували свої творчі роботи.

Заступник директора ЦБС Галина Гораль зачитала присутнім декілька невеликих новел із книг Бруно Ферреро ( "Скарб", "Пуделко"), які присвячені темі дитинства та родини.


На районних заходах з нагоди свякування Міжнародного дня захисту дітей наші читачі - вихованці дитячого будинку сімейного типу Люба та Мар'яна Чучман, Оксана Клименко, Дмитро Карнаков  та інші серед шести команд-учасників малювали  картину, у якій відтворили свою мрію про дитяче щастя.


Керівники району нагородили усіх учасників святкового дійства подарунками.
                 Галина Гораль, заст.директора  Буської  ЦБС

Немає коментарів:

Опублікувати коментар