Перекладач

четвер, 9 серпня 2018 р.

Як допомогти лісу

Кожен з нас прагне проживати в екологічно чистому середовищі, де  ми змогли б дихати  свіжим повітрям,  пити  чисту воду, споживати продукти,  які не містять нітратів та шкідливих для організму речовин і т.д. Але не забуваймо про те, що у великій мірі все це  залежить від нас з вами. Аби зарадити цій проблемі,  бібліотекарі районної  дитячої книгозбірні провели з читачами еко-мандрівку за книгою  «Зберегти ліс». Отож,  мета подорожі – віднайти еко-героя, котрий  зберігатиме ліси, дбатиме про тварини і рослини, навчатиме  людей економити природні ресурси.


Бібліотекар Надія Островська  розповіла дітям,  що таке ліс, які є типи лісів, чому їх називають «легенями планети»(за рік 1га лісу виділяє 8 т кисню). Довідались діти також про лісову фауну та флору, яку користь  організму  дають лісові ягоди: чорниця, малина, ожина, суниця, шипшина  та інші,  а також про те, як правильно збирати гриби та вміти  відрізняти справжні від отруйних.
У лісі криється також багато небезпек. Необхідно подбати про відповідний одяг, аби захистити себе від укусів кліщів, комарів, ос, зміїв. А найголовніше – не нашкодити лісу:  прибирати після себе сміття, не залишати битого скла,  слідкувати за багаттям, щоб не спричинилося пожежі, не ламати дерев і кущів, не турбувати диких тварин.
Аби мандрівка була для дітей корисною, бібліотекарі підготували для них еко-пам`ятки «Значення лісу» та «Як допомогти лісу».
Немає коментарів:

Опублікувати коментар