Перекладач

пʼятниця, 12 травня 2017 р.

Пізнаємо Європу

З нагоди Дня Європи в Україні у Буській РДБ відбувся євромікс «Європа-гра» за участі учнів 9-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Зустріч розпочалася із гімну Євросоюзу «Ода до радості» у виконанні Берлінського симфонічного оркестру. Під час цього заходу працівники дитячої бібліотеки Галина Гораль та Іванна Якимишин презентували книжку під однойменною назвою. Школярі ознайомилися з історією створення Європейського Союзу та його засадами. Демократія, дотримання прав людини, рівність усіх перед законом – це основи сучасної європейської цивілізації, фундамент Євросоюзу. Дев’ятикласники дізналися про основні виконавчі та законодавчі органи ЄС, якими мовами спілкуються європарламентарі, якою грошовою валютою користуються в ЄС.

Євросоюз сприяє розвитку не лише тих держав, які входять до його складу, а й фінансуючи певні програми, допомагає  народам сусідніх країн мати захищені права, безпечне довкілля, гарний добробут, культурний та науковий розвиток. Такі програми Євросоюз широко впроваджує і в Україні. 

Найбільше школярів зацікавила друга частина заходу, проведена у формі брейн-рингу , яка сприяла виявленню їхніх знань про Європу. Учасники розділились на дві команди. Найцікавішими для учнів були завдання, які стосуються географії, культури та історії країн Євросоюзу. Для їх виконання використовувались спеціальні наліпки із зображенням видатних місць та особистостей Європи. Кожну наліпку, яка відповідала тій чи іншій країні, учасники повинні були правильно розмістити на географічній карті. За підсумками змагань, обидві команди набрали однакову кількість балів, продемонструвавши напрочуд глибокі знання та високу ерудицію.


На закінчення учасники разом з бібліотекарями провели флеш-моб, скандуючи гасло «Україна – це Європа».

                              Галина Гораль, Іванна Якимишин.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар