Перекладач

вівторок, 9 січня 2018 р.

Різдвяно-книжкова містерія у Буській РДБ

Нового року та Різдва Христового кожен  очікує з особливим нетерпінням. До цих свят  старанно готувались також працівники бібліотеки та читачі нашої книгозбірні.Аби приємно вразити дітей, ми обладнали книжкову ялинку, котру оздобили ангеликами та саморобними прикрасами. А виготовили їх напередодні семикласники, з котрими було проведено майстер-клас.


Руденький Бровчик,герой дитячих книг Олександра Зімби, символізує у нашій книгозбірні Новий 2018 рік - рік жовтого Собаки за східним календарем.


Про неймовірні  пригоди Бровчика та його друга Мурчика діти довідались із книжок,представлених біля ялинкової інсталяції.Надія Миронівна Островська зачитала присутнім найцікавіші вірші.


Пригоди Бровчика та Мурчика настільки захоплюючі, що діти виявили бажання читати ще ці книги вдома.У абонементі читачів  1-4 класів для дітей розгорнуто книжково-ілюстративну виставку "Новорічна казка".
Яскраво  оформлені книги  про новорічні свята та ялинку одразу привернули увагу вибагливих четвертокласниць.

 У фойє всіх зачарує виставка "Магія новорічних свят", котра розповість про свякування Різдва та нового року у різних країнах світу.

А про таємничу містерію українського Різдва діти  дізнавались, ознайомившись злітературою,представленою на однойменній книжково-ілюстративній виставці у читальному залі.Немає коментарів:

Дописати коментар