#Буська_міська_бібліотека_для_дітей
Напередодні Вербної неділі до нашої бібліотеки завітали учні 6-Акласу Буського ЗЗСО №2 разом із класним керівником Радіо Наталією Дмитрівною на майстерклас «І щастя віщує нам гілка вербова». Бібліотекар Галина Сай розповіла дітям про історію виникнення цього свята та чому в цей день у церквах освячуються вербові гілочки. Після церкви вербою легенько б’ють рідних та близьких промовляючи: «Не я б’ю – верба б’є, за тиждень Великдень!» Це дійство символізує побажання міцного здоров’я та захист від усіх негараздів. Бібліотекар Надія Островська показала учням як заздалегідь підготовлені гілочки верби можна прикрасити сухоцвітами, самшитом, декоративними яєчками, стрічками. Разом з дорослими діти задекорували собі вербові гілочки і понесуть їх з батьками у Квітну неділю до церкви. Дякуємо Прокуді Оксані Зіновіївні та Радіо Наталії Дмитрівні за співпрацю.







Немає коментарів:
Дописати коментар